Zarábajte si vypĺňaním online dotazníkov | Populacia.sk

Výška odmeny

Za kompletne vyplnený dotazník vám patrí odmena. Výšku odmeny nájdete vždy v upozorňovacej SMS alebo v emaili, ktorý vám príde spolu s odkazom na dotazník. Obvyklá odmena za jeden dotazník sa pohybuje od 40 centov po 2€.

Vzhľadom na veľký počet dotazníkov odosielame odmeny automaticky vždy raz za 3 mesiace, výplatné mesiace sú: január, apríl, júl, október.

Existujú situácie, keď poskytnuté údaje neodmeníme, a to v prípade, že zistíme nepoctivý prístup k prieskumu. Môže sa jednať o nezmyselné odpovede, alebo napríklad o pokus viacnásobnej účasti v danom projekte.

Zoberte, prosím, na vedomie, že sa jedná o náhodný, príležitostný príjem v zmysle podľa § 9 ods. 1 písm. g) zákona č. 595/2003 Zz.  o dani z príjmov v znení aktuálnych predpisov, ktorý do ročnej výšky 500 € nepodlieha zdaneniu. Ak by celková výška vašich príjmov za kalendárny rok za túto činnosť (vyplňovanie dotazníkov) prekročila v úhrne sumu 500 €, bola by daňová povinnosť plne na vašej zodpovednosti.

Urobte dobrý skutok – venujte svoju odmenu na charitu!

Chcete urobiť dobrý skutok?

Môžete sa finančné odmeny vzdať v prospech jednej z nasledujúcich charít:

Liga proti rakovine

74.91 €

Slovenská katolícka charita

41.33 €

Hodina deťom

7.64 €

Hniezdo záchrany

36.7 €

Unicef

42.36 €

Dobrý anjel

80.17 €

Nota Bene

35.08 €

Biela pastelka

69.95 €

 

Celkovo sme, prispením niektorých z vás, v minulom roku zaslali na charitatívne účely čiastku 388.14 €.

K ukladaniu nastavení a správnemu fungovaniu využívame súbory cookies. Používaním webu s ich používaním súhlasíte. Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok POPULACIA.sk týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.
OK